نمایش دادن همه 2 نتیجه

سینی کابل

سینی کابل از جمله لوازم ضروری مورد استفاده در انواع محیط های ساختمانی و صنعتی است. این سینی ها را می توان با استفاده از متریال های مختلفی مانند فلز، آلومینیوم، پلاستیک و … ساخت. سینی های کابل به منظور نگهداری از سیم ها و کابل های برق در مسیری مشخص مورد استفاده قرار می گیرند. این موضوع می تواند علاوه بر حفظ امنیت محیط به افزایش طول عمر سیم ها و حفظ سلامت آن ها نیز کمک کند. به همین دلیل است که استفاده از آن ها در تمامی فضاهای صنعتی و ساختمانی ضرورت دارد. این سینی ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها مزایا و ویژگی های متفاوتی با یکدیگر دارند. بنابراین شناخت کامل سینی های کابل هنگام خرید آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل در ادامه قصد داریم شما را با راهنمای خرید سینی کابل به طور کامل آشنا کنیم.

سینی کابل

قیمت سینی کابل

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت سینی کابل برق نوع سینی ها می باشد. به طور کلی سینی های کابل را از نظر ظاهری می توان به انواع ساده، نردبان کابل، مشبک، سبدی و پی وی سی دسته بندی نمود. هر کدام از این سینی ها از ویژگی ها و ساختار متفاوتی با یکدیگر برخوردار هستند. به همین دلیل با شناخت آن ها می توانید مناسب ترین سینی را برای محیط مورد نظر خود تهیه نمایید.

لیست قیمت سینی کابل با ورق 0/7

سایز سینی کابل ورق 0/7
سینی کابل به عرض 10 سانت1/600/000
سینی کابل به عرض 15 سانت2/000/000
سینی کابل به عرض 20 سانت2/400/000
سینی کابل به عرض 25 سانت2/800/000
سینی کابل به عرض 30 سانت3/200/000
سینی کابل به عرض 40 سانت4/000/000
سینی کابل به عرض 50 سانت
سینی کابل به عرض 60 سانت

لیست قیمت سینی کابل با ورق 1

سایز سینی کابلورق 1
سینی کابل به عرض 10 سانت2/200/000
سینی کابل به عرض 15 سانت2/750/000
سینی کابل به عرض 20 سانت3/300/000
سینی کابل به عرض 25 سانت3/850/000
سینی کابل به عرض 30 سانت4/400/000
سینی کابل به عرض 40 سانت5/500/000
سینی کابل به عرض 50 سانت6/600/000
سینی کابل به عرض 60 سانت7/700/000

لیست قیمت سینی کابل با ورق 1/25

سایز سینی کابلورق 1/25
سینی کابل به عرض 10 سانت2/700/000
سینی کابل به عرض 15 سانت3/350/000
سینی کابل به عرض 20 سانت4/050/000
سینی کابل به عرض 25 سانت4/700/000
سینی کابل به عرض 30 سانت5/400/000
سینی کابل به عرض 40 سانت6/750/000
سینی کابل به عرض 50 سانت8/100/000
سینی کابل به عرض 60 سانت9/450/000

لیست قیمت سینی کابل با ورق 1/5

سایز سینی کابلورق 1/5
سینی کابل به عرض 10 سانت3/900/000
سینی کابل به عرض 15 سانت4/850/000
سینی کابل به عرض 20 سانت5/700/000
سینی کابل به عرض 25 سانت6/650/000
سینی کابل به عرض 30 سانت7/600/000
سینی کابل به عرض 40 سانت9/750/000
سینی کابل به عرض 50 سانت11/700/000
سینی کابل به عرض 60 سانت13/650/000

لیست قیمت ساپورت سینی کابل

سایز سینی کابلساپورت
سینی کابل به عرض 10 سانت250/000
سینی کابل به عرض 15 سانت300/000
سینی کابل به عرض 20 سانت370/000
سینی کابل به عرض 25 سانت420/000
سینی کابل به عرض 30 سانت480/000
سینی کابل به عرض 40 سانت580/000
سینی کابل به عرض 50 سانت670/000
سینی کابل به عرض 60 سانت870/000

 • نردبان کابل:

نردبان کابل یکی از انواع سینی های کابل است که بدون هیچ نوع درپوش و یا کاوری مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که سیم ها حرارت بالایی تولید می نمایند و خطر اتصال میان کابل ها بالا می باشد، بهتر است از این سینی ها استفاده شود. سینی های نردبانی منجر به تبادل هوا میان سیم ها شده و گرمای تولید شده توسط سیم های هادی را کاهش می دهد. به همین دلیل احتمال بروز اتصال میان سیم ها به شدت کم خواهد شد. فراموش نکنید که نردبان کابل عامل بسیار مهمی در هدایت کابل هایی می باشد که به صورت عمودی قرار گرفته اند.

 • سینی کابل سبدی :

این نوع از سینی های کابل نیز همانطور که از نامشان پیداست به صورت سبدی شکل طراحی شده اند. سینی کابل سبدی به گونه ای طراحی شده که میان میله ها فواصل باز وجود دارد. بنابراین جریان هوا در این سینی ها بسیار بالا می باشد و به دلیل تهویه هوا، سیم ها همیشه خنک می مانند. از طرفی این سینی ها به راحتی قابل نصب می باشند و می توان آن ها را هر کجا که می خواهید (زیر کفپوش، روی سقف، روی دیوار و …) نصب کنید.

 • سینی های کابل مشبک:

سینی کابل مشبک نیز از دیگر انواع سینی های کابل می باشد که بسیاری از افراد آن را با نام سینی پانچ شده می شناسند. در فضاهایی که دمای متوسطی دارند می توان از این سینی ها استفاده نمود. پانچ های در نظر گرفته شده در کف سینی موجب تبادل هوای بیشتر میان سیم ها و کابل های برق می شود. بنابراین احتمال خوردگی کابل ها به دلیل رطوبت و همچنین امکان اتصال آن ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 • سینی ساده:

سینی های کابل ساده ظاهری شبیه به سینی های مشبک دارند. البته در کف سینی های ساده پانچ وجود ندارد و کفی سینی کاملا یکدست می باشد. این یکدست بودن موجب حفاظت بیشتر از کابل ها در برابر عوامل خارجی می گردد. معمولا در کارخانه ها، نیروگاه های شیمیایی و صنایع دارویی از این نوع سینی استفاده می گردد. سینی های ساده به میزان بسیار کمی گرما و رطوبت تولید می کنند. همچنین به دلیل عدم عبور جریان هوا در میان سیم ها و کابل های حامل، احتمال تجمع گرما و رطوبت میان سیم ها افزایش می یابد.

 • سینی های پی وی سی:

سینی کابل PVC از جمله سینی های قابل نصب روی دیوار است که در انتقال فیبرهای نوری بسیار کاربردی می باشد. این سینی در حفظ و نگهداری کردن از فیبرهای نوری بسیار موفق عمل می کند و از آسیب دیدگی و خم شدگی آن ها پیشگیری می نماید. نارسا بودن سینی های پی وی سی موجب شده تا نیازی به نصب آن ها در داخل دیوار نباشد. از طرفی این سینی ها بسیار مستحکم و سبک بوده و از تداخل سیگنال ها نیز به شدت جلوگیری می نمایند.

قیمت سینی کابل

سینی کابل برق

استفاده از سینی کابل برق از مزایای قابل توجهی برخوردار است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • یکی از مهم ترین مزایای استفاده از سینی کابل، سهولت دسترسی به سیم های برق در کمترین زمان ممکن و ببا تسلط کامل است.
 • از طرفی با کمک این سینی ها به راحتی می توان برای نصب و یا تعویض سیم ها و کابل ها اقدام کرد.
 • مقاومت بالای سینی های کابل در برابر آتش، تابش مستقیم خورشید و حرارت می تواند از بروز آتش سوزی و جرقه های برق به شدت پیشگیری نماید.
 • این سینی ها در محافظت از کابل ها در برابر آسیب های مکانیکی و یا محیطی نیز نقش بسیار موثری دارند.
 • سینی های کابل موجب می شود تا در سیم کشی اطلاعاتی بتوان امواج الکترومغناطیسی را انتقال داد.
 • زیبایی و نظم ایجاد شده در سیم کشی و همچنین پیشگیری از اختلال و گره خوردگی سیم ها از دیگر مزایای استفاده از سینی کابل برق است.
 • با کمک این سینی ها به راحتی می توان کابل ها را از یکدیگر تفکیک نمود و ایمنی آن ها را افزایش داد.

سینی های کابل از انواع مختلفی برخوردارند که هر کدام دارای مزایای مشخصی می باشند. به طور مثال سینی گالوانیزه به دلیل ضد زنگ بودن انتخاب فوق العاده ای برای استفاده در محیط های اسیدی و مرطوب است. از طرفی سینی های فلزی را می توان با توجه به تنوع بالای قطعات آن ها به شکل مورد نظر درآورد و آن را با هر محیطی سازگار نمود. از مهم ترین مزایای سینی های گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • ساخت این سینی ها کاملا مطابق با استانداردهای بین المللی انجام شده است.
 • داشتن لبه های صاف منجر به پیشگیری از صدمه به کابل ها و سیم ها می شود.
 • از طرفی سینی کابل گالوانیزه از قطعات غیر قابل اشتعال ساخته شده است.
 • سینی های کابل در مقابل ضربه از مقاومت قابل توجهی برخوردار هستند.
 • همچنین می توان سینی های گالوانیزه را در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار داد.
 • تنوع بالا در سایز سینی کابل و همچنین طول عمر بسیار بالا از دیگر مزایای این سینی ها می باشد.
 • سینی های ساخته شده با ورق استیل در مقابل بخارهای اسیدی و مواد شیمیایی مقاومت بسیار بالایی دارند.
 • این سینی های کابل می توانند وزن بالایی را تحمل کنند و به همین دلیل برای سیستم های تاسیساتی برق انتخاب بسیار مناسبی هستند.

سینی کابل برق

سینی کابل فلزی

سینی کابل فلزی به دلیل محافظت از انواع سیم ها و کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی این سینی ها می توانند در جداسازی و همچنین مراقبت نمودن از سیم ها نیز نقش بسیار موثری داشته باشند. از طرفی سینی های کابل از تمامی کابل های برق در برابر حیوانات موذی مانند گربه و موش محافظت می نمایند. به همین دلیل است که امروزه در صنایع مختلف مانند نفت و گاز، بیمارستان ها، معدن، اداره های دولتی و فرودگاه ها از این سینی ها استفاده می شود.

استفاده از سینی های کابل راه حل بسیار مناسبی برای نصب و کنترل کابل های برق می باشد. این سینی ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. به همین دلیل شما به راحتی می توانید با توجه به نیاز خود از مناسب ترین آن ها استفاده نمایید. نکته قابل توجه این است که سینی های کابل می توانند در تعمیرات سیم کشی و یا تغییرات آن ها به شما کمک کنند و امنیت را نیز افزایش دهند.

سینی های کابل فلزی با پوششی از گالوانیزه ارائه می شوند که می توان در محیط هایی با حرارت بالا از آن ها استفاده نمود. معمولا زمانی که کابل ها نیاز به هوارسانی داشته باشند از سینی های توری استفاده می شود. از طرفی سینی های گالوانیزه در سوله ها، موتورخانه و همچنین راهروها کاربرد بیشتری دارند. به طور کلی سینی های فلزی کاربردی تر از سینی های توری هستند. همچنین قیمت سینی های فلزی نیز بسیار مقرون به صرفه تر از نوع توری آن است. سینی های کابل فلزی در فضاهای روباز نیز قابل استفاده می باشند. البته بهتر است پیش از استفاده آن ها را آبکاری نمایند. این کار می تواند میزان مقاومت و طول عمر سینی کابل را افزایش دهد.

سینی کابل فلزی

سینی برق

به طور کلی سینی های کابل از فلز ساخته می شوند و برای افزایش مقاومت آن ها ممکن است از پوشش محافظتی روی آن ها استفاده شود. این پوشش ها به افزایش مقاومت سینی ها در برابر زنگ زدگی و خوردگی کمک می کند. سینی های فلزی با پوشش گالوانیزه از باکیفیت ترین و مقاوم ترین سینی های کابل برق هستند که امروزه در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. سینی های گالوانیزه را می توان با توجه به شرایط محیطی و کاربرد آن ها به دو دسته سرد و گرم تقسیم بندی نمود.

سینی کابل گالوانیزه سرد از یک روکش 12 الی 20 میکرونی برخوردار است که به عنوان الکترولیت روی فلز سینی اسپری می شود. ضخامت کم این روکش گالوانیزه موجب شده تا از سینی های گالوانیزه سرد در محیط های کم رطوبت و دور از حرارت استفاده شود. به همین دلیل بهتر است از این سینی ها در مناطق شمالی یا جنوبی کشور استفاده نشود.

سینی های گالوانیزه گرم ضخامت 60 الی 70 میکرونی دارند. به همین دلیل از مقاومت بالایی در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و گرما برخوردار می باشند. از آنجایی که این سینی ها برای پوشش با گالوانیزه داخل وان فرو می روند، تمامی قسمت ها و لبه های سینی به خوبی عایق بندی می شوند. پس از عایق بندی نیز واکنش های شیمیایی متعددی روی سینی ها انجام شده و مجدد آن ها را داخل وان های اسیدی فرو می برند تا آلیاژسازی کنند. قیمت گالوانیزه های گرم بسیار گران تر از گالوانیزه سرد است و البته از مقاومت فوق العاده بالاتری نیز برخوردار می باشد. گالوانیزه های گرم را به راحتی می توان در مناطق مرطوب با دمای بالا مورد استفاده قرار داد.

سینی برق

فروش سینی کابل

برای خرید سینی کابل بهتر است به تولید کننده سینی کابل مراجعه کنید. سینی های کابل باکیفیت می توانند تمامی نیازهای شما را برطرف نموده و بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهند. برای خرید سینی های کابل بهتر است در ابتدا مشخص کنید که کدام نوع سینی برای شما مناسب است. فراموش نکنید که سینی ها در انواع فایبرگلاس، گالوانیزه و استیل تولید می شوند. بنابراین شما می توانید با توجه به نیاز خود مناسب ترین آن ها را خریداری نمایید.

به طور کلی فروش سینی کابل یا Sell cable tray به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. بنابراین شما به راحتی می توانید در هر کجا که هستید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. فراموش نکنید که این سینی ها از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در برق کشی ساختمان ها هستند. بنابراین دقت بالا در خرید آن ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با کمک این وسیله به راحتی می توانید پس از مدت مورد نظرتان سیم های برق را با ایمنی کامل جابجا و یا تعویض کنید. استفاده از این وسیله علاوه بر اینکه به زیبایی و نظم بیشتر محیط کمک می کند، ایمنی ساختمان را نیز افزایش می دهد. توجه داشته باشید که سینی ها دارای انواع مختلفی هستند و قیمت گذاری آن ها بر اساس نحوه آبکاری، کیفیت و نوع آن ها مشخص می شود.

فروش سینی کابل

خرید سینی کابل برق

خرید سینی کابل برق باکیفیت و مرغوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل هنگام خرید و انتخاب سینی بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • سینی کابل استاندارد:

انتخاب سینی کابل استاندارد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. برای انتخاب سینی استاندارد باید به ضخامت ورق سینی، وزن و جرم آن توجه داشته باشید. هر چقدر سطح مقطع سینی بیشتر باشد، بهتر است ضخامت آن نیز بیشتر باشد. در این صورت احتمال خم شدن و ایجاد منحنی در کف سینی به حداقل می رسد. در صورتی که از سینی ضخیم استفاده می نمایید توجه کنید که اتصالات اصلی و زانوها باید کیفیت بالایی داشته باشند.

 • انتخاب سینی های کابل:

نکته دیگری که هنگام خرید سینی کابل باید به آن توجه داشت، در نظر گرفتن نوع سینی مناسب برای فضای مورد نظر است. اگر محیط مورد نظر شما از دما و رطوبت بالایی برخوردار است، حتما از سینی های روباز استفاده نمایید. این سینی ها با ایجاد تبادل هوا میان کابل ها از اتصال و آسیب دیدگی آن ها جلوگیری می نمایند. از طرفی پیش از خرید سینی تعداد کابل های عبوری را به طور حدودی ارزیابی کنید. هر چقدر تعداد و حجم کابل های برق بیشتر باشد، باید از سینی های بزرگ تر و ضخیم تری استفاده شود.

 • نوع ورق مورد استفاده در ساخت سینی های کابل:

از دیگر نکات ضروری هنگام خرید سینی کابل انتخاب ورق مناسب است. همانطور که پیش تر به آن اشاره شد سینی ها با استفاده از متریال مختلفی ساخته می شوند. بنابراین انتخاب مناسب ترین سینی بسیار مهم است. به طور مثال سینی های گالوانیزه گرم به دلیل مقاومت فوق العاده بالایی که دارند انتخاب مناسبی برای صنایع پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع شیمیایی و دارویی هستند.

خرید سینی کابل برق

خرید اینترنتی سینی کابل

امروزه فروشگاه های معتبری وجود دارند که امکان خرید اینترنتی سینی کابل را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده اند. به همین دلیل شما به راحتی می توانید سینی مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. از طرفی در ابتدا متراژ، ابعاد، نوع و متریال مورد استفاده در سینی را مشخص نمایید و سپس برای سفارش محصول مورد نظر خود اقدام کنید. نکته قابل توجه این است که هنگام خرید سینی های کابل باید به لوازم جانبی مورد نیاز آن ها نیز توجه داشته باشید. این لوازم به شرح زیر می باشند.

 • رابط: با استفاده از این وسیله می توان دو سینی برق را به یکدیگر متصل نمود.
 • ساپورت: از این وسیله برای نصب نمودن سینی کابل روی دیوار، سقف و در فاصله با زمین استفاده می شود.
 • زانویی: این وسیله به منظور تغییر جهت مسیر سینی های کابل در زوایای 45 درجه، 90 درجه و همچنین مسیر ثابت و متحرک استفاده می گردد.
 • درب سینی: وظیفه این وسیله پوشش کابل ها به منظور محافظت از آن ها و زیبایی بیشتر محیط است.
 • نردبان کابل: نردبان یا لدر کابل از دیگر لوازم جانبی مورد استفاده در نصب سینی های کابل است که برای عبور سیم های برق بدون وجود پوشش و کاور استفاده می شود.
 • پیچ کله قارچی، واشر و مهره: این لوازم نیز به منظور اتصال قسمت های مختلف سینی کابل به یکدیگر و سهولت در نصب آن مورد استفاده قرار می گیرند.
 • سه و چهار راهی: با استفاده از این تبدیل ها می توان مسیرهای سینی را به دو یا سه مسیر دسته بندی نمود.

خرید اینترنتی سینی کابل

قیمت سینی کابل و متعلقات

قیمت سینی کابل و متعلقات آن به اندازه کیفیت آن ها حائز اهمیت است. بنابراین بهتر است برای خرید این لوازم به فروشگاه های معتبری مراجعه نمایید که بهترین قیمت را به شما ارائه می دهند. فراموش نکنید که کیفیت متعلقات سینی های کابل نیز به اندازه کیفیت خود آن ها مهم است. بنابراین هنگام خرید به متریال و سلامت آن ها توجه داشته باشید. از طرفی هرگز به دلیل قیمت خیلی ارزان، کیفیت را فدا نکنید. فراموش نکنید که سینی های کابل و متعلقات آن ها به طور مستقیم با سیستم برق کشی ساختمان و محیط های مورد نظر شما ارتباط دارند. به همین دلیل هرگونه ضعف در طراحی و جنس آن ها می تواند خطرات جدی و خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

نکته قابل توجه در رابطه با سینی کابل و متعلقات آن متریال مورد استفاده در ساخت آن ها می باشد. به طور مثال سینی و متعلقات ساخته شده با آلومینیوم از قیمت ارزان تری برخوردار هستند اما قطعا کیفیت سینی های فولادی بسیار بالاتر است. از طرفی هر چقدر کیفیت پوشش سینی ها بیشتر باشد، عایق بندی آن ها نیز قوی تر خواهد بود. از طرفی سینی های استیل و ساخته شده با فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت فوق العاده بالاتری برخوردار هستند و در عین حال قیمت بالاتری دارند.

قیمت سینی کابل و متعلقات

سینی کابل برق قیمت

متاسفانه تورم و تغییرات قیمت در بازار فلزات از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت سینی کابل است. بنابراین نمی توان سینی های کابل را با یک قیمت مشخص برای مدت طولانی به فروش رساند. به همین دلیل است که قیمت سینی ها در فروشگاه های معتبر هر چند وقت یک بار به روز می شوند. البته توجه داشته باشید که این تغییر قیمت باید کاملا منطقی و اصولی انجام شده باشد. نوع ورق به کار رفته برای پوشش سینی ها نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول است. امتداد شاخه های سینی و همچنین عرض آن ها از دیگر مواردی هستند که قیمت سینی های کابل را مشخص می کنند.

تورم، تغییر نرخ ارز، نوع ورق فلزی و نرخ ورق های صنعتی نیز از دیگر مواردی هستند که در تعیین قیمت سینی کابل نقش دارند. به طور کلی با توجه به محل استفاده از سینی ها و میزان اهمیت سیستم برق کشی بهتر است کیفیت را در اولویت قرار دهید. به طور مثال در محیط های فاقد رطوبت با دمای مناسب می توان با مناسب ترین هزینه از سینی های گالوانیزه سرد استفاده نمود. البته نباید فراموش کرد که استفاده از گالوانیزه سرد در محیط های مرطوب با دمای بالا به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

سینی کابل برق قیمت

قیمت سینی کابل برق

عوامل متعددی وجود دارند که در تعیین قیمت سینی کابل برق تاثیرگذارند. ابعاد سینی ها، ظرفیت باربری آن ها و متریال مورد استفاده در ساخت سینی ها و متعلقات آن ها از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت آن ها هستند. با این وجود هنگام خرید سینی های کابل شما به راحتی می توانید سینی مورد نظر خود را در سایت های مختلف جستجو کنید و مناسب ترین قیمت را بیابید. البته توجه داشته باشید که قیمت بیش از اندازه ارزان می تواند نشان دهنده عدم کیفیت محصول مورد نظر شما باشد. بنابراین سعی کنید قیمت سینی مورد نظر را در فروشگاه های معتبر با یکدیگر مقایسه کنید.

اکثر فروشگاه های معتبر لیست قیمت سینی های کابل را با توجه به متریال، سایز، وزن و متراژ مورد نظرتان در اختیار شما قرار می دهند. این موضوع می تواند به شما کمک کند تا هزینه های خود را راحت تر برآورد نمایید و مناسب ترین محصول را با توجه به بودجه خود خریداری کنید. با توجه به اهمیت سینی های کابل در سیستم برق کشی بهتر است هرگز کیفیت این سینی ها را فدای قیمت آن ها نکنید. زیرا خرید سینی باکیفیت و مرغوب تضمین کننده امنیت و مدیریت سیستم برق کشی محیط مورد نظر شما می باشد. از طرفی تضمین ارائه شده توسط این فروشگاه ها می تواند شما را از کیفیت و استحکام سینی مورد نظرتان مطمئن کند.

جدول استاندارد سینی کابل

ابعاد سینی کابل نقش بسیار موثری در تعیین جرم و وزن آن دارد. به همین دلیل بهتر است با توجه به شرایط قرارگیری و نصب سینی ها مناسب ترین ابعاد آن ها را انتخاب نمایید. قطر، اندازه و تعداد سیم ها و کابل های برق نقش بسیار موثری در تعیین سایز سینی دارند. به طور کلی هر چقدر سایز سینی ها و عرض آن ها افزایش یابد، لبه آن ها نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین می توان از سینی های بزرگ تر برای پوشش دادن تعداد کابل های بیشتری استفاده نمود.

لیست قیمت سینی کابل

انواع سینی کابل در سایزها و وزن های مختلفی ارائه می شوند که هر کدام از آن ها قیمت متفاوتی با یکدیگر دارند. به طور کلی قیمت سینی های کابل در سایزهای مختلف عبارت است از:

لبه 10 سانتی متر لبه 7.5 سانتی متر لبه 5 سانتی متر لبه 2.5 سانتی متر عرض 5 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 10 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 20 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 30 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 40 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 50 سانتی متر
10 سانتی متر 7.5 سانتی متر 5 سانتی متر 2.5 سانتی متر عرض 60 سانتی متر

 

سوالات متداول در مورد سینی کابل

سوالات متداول سینی کابل

بله شرکت جهان سینی کابل تولید کننده سینی کابل ، نردبان کابل است که سینی کابل را در همه ابعاد تولید و توزیع می کند.

بله ، زیرا سینی کابل با کیفیت ، میتواند تمامی کابل های شرکت یا کارخانه شما را به بهترین شکل ممکن حفظ کند و شما دیگر هزینه خرابی کابل را ندارید.

زمانی که سینی کابل در طول مسیر به تقاطع غیر همسطح می رسد هنگام عبور باید از رایزر و یا زانو غیر هم سطح استفاده کرد.

 

اتصالات سيني كابل در در مسيري كابل بصورت مستقيم در حال حركت ميباشد و ما جايي مسيرمان ميخواهد تغيير كند ما از اتصالاتي قبيل زانو سيني كابل كه مسيرمان را به صورت ٩٠ درجه تغيير ميدهد.